Skoči na glavno vsebino
Select Page

V sredo, 31. 5. 2023, je na naši šoli potekalo finale državnega prvenstva za učenke. V finalu so se za najboljša mesta potegovale štiri ekipe:

• OŠ Ivana Groharja,
  • OŠ Kanal,
  • OŠ Šempeter v Savinjski dolini in
  • OŠ Žužemberk

Ekipo naše šole so sestavljale: Lia Mijatović 9. b, Anja Potočnik 9. b, Lia Šuštar 9. c, Klara Pirih 9. c, Neja Ferdin 9.c in trenerka Anja Čibej. Po prvih dveh zmagah nad OŠ Žužemberk (2:0) in OŠ Kanal (2:1) je sledila še tekma, ki je odločala o končnem zmagovalcu. Dekleta so prikazala borbeno igro, vendar je ekipa OŠ Šempeter v Savinjski dolini na koncu dokazala premoč.

Naša ekipa je osvojila končno drugo mesto ter zasedla naslov državnih podprvakinj. Prvo mesto in naslov državnih prvakinj je osvojila ekipa OŠ Šempeter v Savinjski dolini, tretje mesto je osvojila ekipa OŠ Žužemberk in četrto mesto je osvojila ekipa OŠ Kanal.

Vsem ekipam za odlične rezultate, borbeno in pošteno igro iskreno čestitamo ter jim želimo še veliko uspehov na nadaljni športni poti.

Več o dogajanju si lahko ogledate v galeriji. Za slike se zahvaljujemo Lari Čerin in Lani Tolar iz 6. a.

(Skupno 381 obiskov, današnjih obiskov 1)