Zadnje novice

Učenci petega razreda so v torek, 30. septembra 2014, sodelovali v programu Jumicar. To je program preventivne vzgoje otrok v cestnem prometu, ki poučuje, kako se vesti v prometnem okolju. Učenci so postavljeni v vlogo voznika in s tega stališča doživljajo dogodke v prometu. ...

Preberi več

Z avtobusom smo prišli do Mosta na Soči, kjer smo si ogledali vodnjak Svete Lucije, cerkev in okolico jezera. Po uri in pol smo se odpeljali v dom Kavka, kjer smo razpakirali in pojedli. Po kosilu smo se razvrstili po sobah in imeli malo prostega časa. Nato smo šli v jedilnico, kjer smo se pogov...

Preberi več

Učenci 8. razreda in spremljevalci so srečno prispeli v Dom CŠOD Kavka. Pričakalo jih je lepo vreme in po  kosilu so že nadaljevali delo po začrtanem programu. Kljub težavam z internetno povezavo so nam obljubili, da bodo poskušali na tej novički dodati kakšen njihov vtis kako preživl...

Preberi več

Šolske klopi naše šole je za vedno zapustil učenec 9. razreda Jakob Rajšek. Od njega se bomo poslovili v petek, 26. 9. 2014, ob 15.00 na pokopališču v Lipici....

Preberi več

Sporočamo, da je ekskurzija za devetošolce v zamejsko Koroško, ki smo jo načrtovali za jutri, v petek 26. 9. 2014, prestavljena. Organizirali jo bomo predvidoma v prvi polovici oktobra....

Preberi več

Učenci 4. razredov smo 24. 9. 2014 imeli naravoslovni dan z naslovom GOBE. Člani Gobarskega društva Škofja Loka so nam pripravili zanimivo razstavo in nas z zanimivimi in poučnimi komentarji popeljali skoznjo. ...

Preberi več

  V petek, 26. septembra 2014, te vabimo na pohod po Loški učni poti. Krožna pot, ki bo trajala dobri dve uri in pol, nas bo vodila preko jesensko obarvanih polj in gozdov. Na poti nam bo naša vodička predstavila najpomembnejše drevesne vrste ter naravne in  kulturno - zgodovinske znamenito...

Preberi več

V sredo, 24. 9. 2014, bo na šoli potekalo snemanje predtekmovanja oddaje Male sive celice. ...

Preberi več

Učenci izbirnega predmeta turistična vzgoja spoznavamo različne oblike turizma, bonton v turizmu, naravne pogoje za razvoj turizma in poklice v turizmu. Zato je delo zelo razgibano. Nekaj dela opravimo med učnimi urami, večkrat se odpravimo tudi na teren. V soboto, 20. septembra smo se v jutra...

Preberi več

Spoštovani starši, vabiva vas na roditeljski sestanek, ki bo v sredo, 24. 9. 2014, ob 18.00 v učilnicah 5. razreda. ...

Preberi več

Ker drugošolci postajamo vse samostojnejši tudi v prometu - nekateri že sami hodimo v šolo in domov, se v šoli veliko pogovarjamo o prometni varnosti: po kateri strani roba cestišča pešci hodijo, ko so sami, kje v skupini, spoznavamo prometne znake pomembne za pešce, kako pravilno prečkamo...

Preberi več

Učenci, ki v soboto, 20. 9. 2014 potujete na Grossglockner se zberete pred našo šolo ob 5.20. Ne pozabite s seboj vzeti veljavni osebni dokument, toplo obleko in obutev ter malico. Za delo potrebujete še mapo z nekaj listi za zapiske in pisalo. Učiteljica TVZ, Branka Svoljšak  ...

Preberi več

Spoštovani starši! Vabiva vas na 1. roditeljski sestanek 4. razreda, ki bo v ponedeljek, 22. septembra, 2014 ob 18.00 uri v glasbeni učilnici. ...

Preberi več

V okviru projekta Priložnost za vsakogar! se bodo učenci skupaj z mano srečevali v avli na odru za zaveso na bralni urici, kjer bomo brali različna leposlovna dela in pravljice iz vsega sveta. Glede na želje, starost in sposobnosti učencev se bomo dogovorili, ali bomo brali na glas, ali jim bo...

Preberi več

Starši, učenci! Obveščamo vas, da se bodo interesne dejavnosti pričele takrat, ko vas bodo mentorji pisno obvestili oziroma boste dobili pisno vabilo....

Preberi več

Naravoslovni tabor prvi in drugi dan

Z avtobusom smo prišli do Mosta na Soči, kjer smo si ogledali vodnjak Svete Lucije, cerkev in okolico jezera. Po uri in pol smo se odpeljali v dom Kavka, kjer smo razpakirali in pojedli. Po kosilu smo se razvrstili po sobah in imeli malo prostega časa. Nato smo šli v jedilnico, kjer smo se pogovarjali o pravilih in urniku. Kasneje smo se povzpeli na hrib Kuk. Po večerji smo imeli igre na igrišču. (Zoprne učiteljice so nam ugasnile luči ob 22h, pa še dolgo so potem sedele na hodniku. - opomba učiteljic :-D )

Danes zjutraj smo se zbudili ob 7h in se po zajtrku odpravili v vas Topolovo, do katere smo hodili navzdol uro in pol. Spustili smo se za približno 400 m nadmorske višine. Po poti smo si ogledovali kipe in nato še vas. Vrnili smo se ob 13h na kosilo.

Jaka Eržen, 8.a

Učenci in učiteljice pošiljamo lep sončen pozdrav v Škofjo Loko.

 

OŠ Ivana Groharja          PŠ Bukovica          PŠ Bukovščica          PŠ Lenart           Vstopna stran           Spletna učilnica