Zadnje novice

Spoštovani starši! Vabiva vas na 1. roditeljski sestanek 4. razreda, ki bo v ponedeljek, 22. septembra, 2014 ob 18.00 uri v glasbeni učilnici. ...

Preberi več

V okviru projekta Priložnost za vsakogar! se bodo učenci skupaj z mano srečevali v avli na odru za zaveso na bralni urici, kjer bomo brali različna leposlovna dela in pravljice iz vsega sveta. Glede na želje, starost in sposobnosti učencev se bomo dogovorili, ali bomo brali na glas, ali jim bo...

Preberi več

Starši, učenci! Obveščamo vas, da se bodo interesne dejavnosti pričele takrat, ko vas bodo mentorji pisno obvestili oziroma boste dobili pisno vabilo....

Preberi več

Spoštovani starši! Prijazno Vas vabiva na 1. roditeljski sestanek 3. razreda, ki bo v četrtek, 18. septembra, 2014 ob 17.30 uri v matičnih učilnicah 3.a in 3.b razreda. Dnevni red: 1. Učno vzgojno delo v 3. razredu 2. Šolske potrebščine in domače naloge 3. Potrditev oz. izvolitev pred...

Preberi več

Tudi v letošnjem šolskem letu je naša šola vključena v mrežo šol, ki sodelujejo v projektu Dvig socialnega in kulturnega kapitala v lokalnih skupnostih za razvoj enakih možnosti in spodbujanje socialne vključenosti – SKK. V mreži je naša šola kot nosilka, poleg pa sta še OŠ Poljane i...

Preberi več

Spoštovani starši! V spodnjem zapisu si preberite, kako bodo izračunali letošnje subvencije za šolsko prehrano. Posebne prošnje za subvencijo ni potrebno oddajati, ampak zadostuje le prijava na šolsko malico/kosilo, ki ste jo izpolnili konec lanskega šolskega leta. Če niste prepričani, d...

Preberi več

Vabimo vas na 1. roditeljski sestanek za starše 2. razreda, ki bo v torek, 16. 9. 2014, ob 17.30 v učilnici 2.a, 2.b in 2.c razreda. Dnevni red: Učno-vzgojno delo v 2. razredu Delo v oddelku podaljšanega bivanja Prometna varnost Poročilo predstavnice sveta staršev Predlogi in pobude. ...

Preberi več

Spoštovani starši!Glede na urnike naših učencev smo spremenili PETKOV vozni red povratnih voženj šolskega avtobusa. Ker večina učencev ob petkih zaključi s poukom že po 5. šolski uri, bo prva povratna vožnja šolskega avtobusa ob 12.50, druga pa kot doslej ob 13.40. Zadnje vožnje ob 14....

Preberi več

Spoštovani! Vabimo vas na prvi roditeljski sestanek za devetošolce, ki bo v torek, 16. 9. 2014, ob 18.15 v učilnici za glasbo. Dnevni red: 1.Zaključek šolskega leta 2.Obvestila ob začetku šolskega leta (šolski koledar, novosti) 3.Pobude in vprašanja Vljudno vabljeni! Ravnatelj in r...

Preberi več

Objavljamo stalni vozni red šolskih prevoznikov za šolsko leto 2014 / 2015. ...

Preberi več

Spoštovani starši! Vabimo Vas na 1. roditeljski sestanek za šestošolce, ki bo v četrtek, 11. 9. 2014, ob 18.00 v večnamenskem prostoru. Dnevni red: predstavitev oddelčnega učiteljskega zbora, šolski koledar in izvedba NPZ-ja, novosti v novem šolskem letu, izvolitev predstavnika v s...

Preberi več

Spoštovani starši Vabimo Vas na prvi roditeljski sestanek za 8.razred, ki bo v ponedeljek, 8.9. 2014 ob 18h v učilnici 214. Dnevni red: 1.Naravoslovni tabor v CSOD Kavka. 2. Načrt dela v novem šolskem letu 3.Razno Razredničarke 8.razreda...

Preberi več

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je objavilo seznam osnovnih šol, v katerih se bo preverjaloznanje z nacionalnim preverjanjem znanja iz določenega tretjega predmeta v 9. razredu všolskem letu 2014/2015. Na naši šoli se bo preverjalo znanje v 9. razredu iz predmeta Tehnika in teh...

Preberi več

Objavljamo vozni red šolskih prevoznikov na 1. šolski dan. ...

Preberi več

Pouk se bo prvi šolski dan pričel ob 8.20 uri. ...

Preberi več
Koledar dogodkov
Šolski sklad
Kriteriji ocenjevanja
Interni akti šole
Športno društvo Podlubnik

sport

Trenutno prisotni
Prisotni 27 gostov in 1 član .

OŠ Ivana Groharja          PŠ Bukovica          PŠ Bukovščica          PŠ Lenart           Vstopna stran           Spletna učilnica